Nieoficjalne forum pasjonatów NC10

Nieoficjalne forum tematyczne, poświęcone netbookowi NC10.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-10-07 14:08:11

malaga-12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 1

Reinstalacja win xp Prosze o pomoc :)

padł mi win xp na moim nc10 a mam niedługo tego laptopa. po ładowaniu paska występuje niebieski błąd na sekundę, nie mogę nawet zobaczyć jaki to błąd. wyczytałem gdzieś, że padł mi win i musze go zainstalować na nowo. i tu jest problem. nie wiem jak to zrobić. na stacjonarnym kompie robiłem to dość często a na laptopie i to bez cd nie wiem jak to zrobić.  prosiłbym o pomoc najlepiej krok po kroku wyjaśnić mi jak zainstalować na nowo win xp. jestem laikiem w tych sprawach. dodam iż nie posiadam żadnej płyty z windowsem oraz to iż nie mogę uruchomić w żadnym trybie windowsa (ani nie działą wiersz poleceń ani ostatnia poprawna konfiguracja ani nic) prosiłbym o pomoc i dziękuję z góry

Offline

#2 2010-10-07 19:55:53

neotion

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 20

Re: Reinstalacja win xp Prosze o pomoc :)

Czy działa Ci funkcja Samsung Recovery ? (F4 przy starcie) jeśli tak, mozesz przywrócić system do ostatniego zapisanego stanu na partycji recovery. Mozesz przywrócić tylko pliki systemowe bez utraty danych. Oczywiście jeśli masz działającą funkcję Recovery (nie została usunięta partycja z plikami do przywracania systemu)
Powodzenia.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora