Nieoficjalne forum pasjonatów NC10

Nieoficjalne forum tematyczne, poświęcone netbookowi NC10.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-05-15 23:28:58

Mac1122

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-15
Posty: 1

Reinstalka windowsa xp - 2 rozne klucze

Witam, dziewczyna kupila nc10 zagranicą (używkę) i chciała aby jej wgrać windowsa polską wersję . Oryginalnie jest zainstalowany duński. Pod spodem lapek ma kod (przytarty nie wiem czy home czy pro) i jest też windows zainstalowany z ukrytej partycji - najlepsze jest to że gdy sprawdzam kod zapisany w rejestrze windows to nie zgadza się on z tym spod spodku komputera (zupełnie inne). W każdym  bądź razie sciągnąłem z neta xp home sp3 pl bez dodatków i chciałem podczas instalacji użyć 1 albo 2 klucza ale instalator ich nie przyjmuje.  Wiem że mógłbym zainstalować na pirackim kluczu a później dać WPA-Kill ale to rozwiązanie dla lamerów ;-) chciałem aby miała legalnego windosa i zastanawiem się jak to zrobić. Wiem że w zagranicznych kompach stacjonarnych PC z naklejką z kodem XP home bez problemu można było wrzucić polską płytkę zainstalowac na takim kluczu i bez problemu przechodził aktywację. Tutaj natomiast mam problem. Ale zrobię jutro bootowalnego pendriva  z moją niezawodną wersją xp home sp2 i zobacze. A jakby komuś coś przyszło do głowy to niech śmiało pisze ;-)
Pozdrawiam

Offline

#2 2011-05-16 01:53:24

 kasztan13

Użytkownik

status 2911570
5881930
Call me!
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 44

Re: Reinstalka windowsa xp - 2 rozne klucze

U siebie na naklejce miałem Samsungowską wersje Windowsa. W sumie można dla Ciebie kopię partycji. Czasem nie wiem czy gdzieś na forum jej nie ma.


Zbieram na SDD, dopomożesz?

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora