Nieoficjalne forum pasjonatów NC10

Nieoficjalne forum tematyczne, poświęcone netbookowi NC10.


#16 2009-07-30 15:21:04

unr3al2

Aktywny Użytkownik

7400005
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 88
WWW

Re: pomocy - udostępnijcie iplus managera

Ale ta wersja nie wspiera NC10


Samsung NC 10, HDD 160GB, RAM 2GB, HSUP , WLAN BROADCOM BCM94311MCG , BIOS 05CA + Snow Leopard 10.6 Beta + MAC OS X 10.5.7.
Anchor–tekst

Offline

#17 2009-08-01 14:27:51

marekzegarek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 15

Re: pomocy - udostępnijcie iplus managera

nie za często odwiedzamy to forum, ale do rzeczy top net ma zazkładkę limit w danym okresie tam wrzucam, że mam 100 mb a program odlicza sobie do tyłu jak jest końcówka limitu czekam 30 minut, żeby sobie zaktualizowało wszystkie pakiety wrzucam kartę do telefonu i sprawdzam ilosci, jak są małe to dociągam przeglądarką w telefonie, wiem że to upierdliwe ale używam mixa za 10 zł mam 100 mb w tamtym miesiącu starczyło mi na cały okres tj 30 dni, w sim dacie za taki transfer trzeba by zapłacic 30 zł więc gra warta świeczki trzeba tylko uważć aby nie pojechać po za pakiet bo jest dużo drożej, upgrade modemu robiłem, ciekawostka tylko taka, że top net nie widzi wcale modemu jesli nie ma connection managera , któy musi być raz odpalony , dziwne to ale ja kupiłem nc 10 w salonie plusa na pełnej gwarancji za 3/4 ceny więc jak patrzę globalnie to jestem bardzo zadowolony, oczywiście jak tylko pojawi się możliwość wysyłania kodów uss to będę korzystałna razie trzeba sobie radzić. PS jest jedna możliwość posiadacze starych kart sim mogą je sklonować , klona trzymamy w telefonie i jak trzeba to aprawdzamy, nie śmiejcie się gdybym miał starą kartę to już uzywałbym klona. Swoją drogą musimy poczekać na producenta do wersji bez modemu jest już bios 09 a dla nas dalej 04, łapkę na tym musi trzymać plus bo pogadać na kreskę się nie da ale po necie można jeździć nawet na -900, osobiście znany przypadek, laska w jakiejs nokii odpaliła przeglądarkę i pościągała sobie trochę muzyki - spoko bo mam pakiet a poza tym karta tylko 30 - no i dołądowała potem 30 kart za chwilę zapomnienia, na zeykłym simplusie pewnie by to nie poszło bo jak karta nie zarejestrowana to nie ściagną kasy,może trzeba to sprawdzić

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora