Nieoficjalne forum pasjonatów NC10

Nieoficjalne forum tematyczne, poświęcone netbookowi NC10.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-03-14 20:55:19

borekgtcom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 1

Kupie matryce do Samsunga NC10

jak w tytule: Kupie matryce do Samsunga NC10
dodam ze uzywana sprawna albo tanio nowa. bo koszt wymiany z matryca to 360zl a moj mial maly wypadek

Offline

#2 2010-08-30 13:21:35

Loanka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 1

Re: Kupie matryce do Samsunga NC10

Witam. Z góry informuję, że nie znam się na komputerach, więc przepraszam za nie fachowe określenia. Problem dotyczy też innego modelu komputera.
Na klawiaturę w laptopie (SAMSUNG R510) wylane zostało trochę piwa, komputer wytarłam, wyjęłam baterię, wydawało by się że jest już suchy, bo nie wylało się dużo, po jakimś czasie włączyłam komputer, działał normalnie ale po chwili gdy wygasł monitor już nic nie można było zrobić, zrobił się całkiem czarny. Ponownie wyłączyłam komputer, przy następnym włączeniu komputer działa, wnoszę po tym bo słychać jak pracuje, ale ekran stał się szary z paskiem po środku i nie działa do tej pory.
Co to może być? I jakie koszty wiążą się z naprawą tego? Pomóżcie proszę, pójdę do serwisu zupełnie zielona i pewnie wkręcą mnie jak blondynkę w cos bo zupełnie sie nie znam na tych sprawach. Z góry dziękuje.
I przepraszam, że tak trochę nie na temat wyskoczyłam,ale nie mogłam ogarnąć porzadku tego forum.

Ostatnio edytowany przez Loanka (2010-08-30 13:23:10)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora